מדיניות פרטיות וקוקיז

אלי לילי ישראל בע"מ והגופים הקשורים אליה ("לילי") מכבדים את הפרטיות של המבקרים באתרים שלה. כתוצאה מכך, פיתחנו מדיניות פרטיות וקוקיז לאתר זה. מדיניות פרטיות וקוקיז לאתר זה חלה רק על פעילות של אתרים בבעלות לילי המקושרים במישרין להצהרה זו, כאשר הנכם מקליקים על "מדיניות פרטיות וקוקיז" בכיתוב שבתחתית האתר.

מידע אישי נאסף ומעובד.

באמצעות אתר זה, לילי רשאית לאסוף סוגים שונים של מידע אודותיכם כדלקמן:

קוקיז
אתר זה משתמש בטכנולוגיה הנקראת "cookie" ("קוקי" או "קוקיז"). קוקי היא חלקיק מידע ששרת האתרים שלנו שולח להתקן שלכם (למעשה לקובץ הדפדפן שלכם) כאשר הנכם גולשים לאתר. פרק זה מפרט אילו קוקיז אנו מתקינים, כיצד לאתר קוקיז בהתקן שלכם, וכיצד לשנות את הגדרות הפרטיות על מנת להגביל את השימוש בקוקיז. שימו לב שהגבלת השימוש בקוקיז עשויה להשפיע על חוויית המשתמש שלכם, ועלולה לגרום לכך שאתרים אלה יהיו בלתי נגישים עבורם (ועוד).

קוקיז מסוימים נדרשים לצורך פעולתו התקינה של אתר זה, וייתכן שכבר הותקנו. קוקיז אחרים (לרבות קוקיז ניתוח שימוש באתר) מצריכים את הסכמתכם בטרם נתקין אותם על ההתקן שלכם. 

אנו עושים שימוש בסוגי הקוקיז הבאים באתר שלנו.

 1. קוקיז ניתוח שימוש באתר. אם תתנו את הסכמתכם, שרת צד שלישי יתקין קוקי בהתקן שלכם על מנת על מנת לסייע בדיוק התכנה הסטטיסטית. בעוד שפרופיל ניתן להקמה מהרגלי הגלישה של המשתמש באמצעות שימוש בקוקי זה, המידע האישי היחיד שקוקי זה כולל בעצמו הוא כתובת IP. אנו עושים שימוש בפרופילים אלה על מנת לקבוע הרגלי גלישה טיפוסיים של המשתמשים שלנו, כגון אילו קישורים הוקלקו או לאילו מסמכים ניגש המשתמש, דבר המסייע לנו לשמור על השירות שאנו מספקים ולשפר אותו.
 2. קוקיז זמניים למשך השימוש. ככל שהנכם גולשים באתר שלנו, פעמים רבות עלינו לזכור מידע טכני אודותיכם כאשר הנכם גולשים לאתר. אנו עושים שימוש במידע טכני זה במספר רב של דרכים על מנת לשפר את חוויית המשתמש שלך. קוקיז זמניים אלה אינם כוללים נתונים בעלי זיהוי אישי אודותיכם והנם קיימים רק עד שתסיימו את הגלישה שלכם, תתנתקו מהאתר שלנו ותעזבו אותו.
 3. קוקיז קבועים או קוקיז תחילת שימוש. כאשר הנכם מתחברים לאיזור מוגבל באתר שלנו, אנו עשויים לקבע קוקי על גבי המחשב שלכם, על מנת לזכור את פרטי ההתחברות. דבר זה עשוי להיות לנוחותכם, כך שבכניסות הבאות לא תצטרכו לספק את מלוא מידע ההתחברות בשנית. קוקי זה יישאר על גבי ההתקן שלכם במשך שנה אחת, אפילו לאחר שתעזבו את האתר שלנו.

קוקיז של צד שלישי באתרים שלנו

לילי אינה מאפשרת לצדדי ג' להתקין קוקיז על גבי המחשב שלכם באמצעות שימוש באתר זה, אלא אם קוקיז אלה מותקנים כתוצאה מבקשתנו והנם תחת שליטתנו הישירה ואינם משמשים או ניתנים לגישה על ידי צד שלישי כאמור, אלא כפי שנקבע במדיניות פרטיות וקוקיז זו. 

ניהול הקוקיז שלכם

ייתכן שאתר זה לא יפעל באופן תקין או יהיה זמין עבורכם אם תבחרו שלא לאפשר התקנת קוקיז במחשב שלכם, ופונקציות מסוימות, כגון הפיכה למשתמש רשום, עשויות שלא להיות זמינות. ישנן שיטות שונות לעיון ולמחיקה של קוקיז המותקנים על גבי ההתקן שלכם, תלוי בדפדפן בו הנכם משתמשים. להלן מופיעות ההוראות עבור הדפדפנים הנפוצים ביותר.

על מנת לשלוט בקוקיז אם הנכם משתמשים בדפדפן ספארי או מתקן iPhone, iPad ) iOSאו iPod Touch)

 1. בחרו הגדרות, ואז
 2. ספארי
 3. גללו למטה לסעיף "פרטיות"

 

על מנת לעיין בקוקיז עבור גרסאות Internet Explorer 5.0, 6.0, 7.0, 8.0  ומעלה :

 1. בחרו כלים, ואז
 2.  אפשרויות אינטרנט
 3. הקליקו לשונית "כללי"
 4. הקליקו "הגדרות"
 5. תצוגת קבצים

על מנת לעיין בקוקיז עבור גרסאות Internet Explorer  6.0  ומעלה :

Internet Explorer 6.0

 1. בחרו כלים, ואז
 2.  אפשרויות אינטרנט
 3. הקליקו לשונית "פרטיות"
 4. הקליקו "הגדרות"
 5. הקליקו "מתקדם"
 6. הקליקו "לגבור על טיפול אוטומטי בקוקיז" ולבחור "קבל, חסום או שאל אותי לפעולה לפי העניין

Internet Explorer 7.0  8.0

 1. בחרו כלים, ואז
 2.  אפשרויות אינטרנט
 3. הקליקו לשונית "פרטיות"
 4. הזיזו את פס הגלילה על מנת לבחור את ההגדרות המועדפות עליכם
 5. הקליקו כפתור "מתקדם"
 6. הקליקו "לגבור על טיפול אוטומטי בקוקיז" ולבחור "קבל, חסום או שאל אותי לפעולה לפי העניין

אם הנכם עושים שימוש בדפדפן אחר, אנו ממליצים שתבקר באתר היצרן, שבו תוכלו למצוא מידע זה או גלשו לאתר כגון http://www.aboutcookies.org/default.aspx

מידע ניתן לזיהוי המוגש על ידכם

אנו נאסוף מכם מידע אישי העשוי לזהות אתכם, כגון שמכם, כתובתכם, מספר הטלפון שלכם, כתובת הדואר האלקטרוני ומידע דומה אחר ("המידע שלכם") כאשר הוא מוגש לנו מרצונכם. תוכלו להגיש לנו את המידע שלכם באמצעות עמוד הרישום שלנו או באמצעות חלק מהאתר המאפשר לכם ליצור איתנו קשר. אנו נציין בפניך בבירור באתר כאשר אנו אוספים ממך מידע זה. 

רישומי פעילות (לוגים) של שרת אינטרנט

בדומה למרבית אתרי האינטרנט, אנו אוטומטית אוספים מידע רישומי פעילות של שרת האינטרנט מכם, כאשר הנכם מבקרים באחד האתרים שלנו תוך שימוש במחשב המאחסן את האתר שלנו (המכונה "שרת אינטרנט"). שרת האינטרנט מזהה אוטומטית מידע מסוים שאינו אישי, כגון כתובת IP  שלכם (למעט כמפורט להלן בפרק "כתובת IP"), המועד והזמן שבו גלשתם לאתרנו, העמודים בהם ביקרתם באתר שלנו, האתר שממנו הגעתם אלינו, סוג הדפדפן שבו הנכם משתמשים (כגון Windows XP, MAC OS X), וכן שם המתחם (דומיין) וכתובת ספק האינטרנט שלכם (למשל: AOL). אם האתר שלנו עושה שימוש בקוקיז, שרת האינטרנט יאסוף גם מידע זה. פעמים רבות אנו בודקים את הרישומים של השרת על מנת לראות לאילו דפים מאתר הנכם גולשים, וזאת על מנת להבין טוב יותר כיצד המבקרים שלנו משתמשים באתר. נתונים אלה ידועים בציבור בשם "סטטיסטיקות רשת" ומאפשרים לנו לשמור על איכות השירות שלנו ולשפר אותו. נוסף על כך, במקרים של שימוש לרעה במערכת, אנו רשאים לעשות שימוש במידע זה בתיאום עם ספק האינטרנט שלכם ו/או הרשויות המקומיות על מנת לעקוב אחר המקור לכל שימוש לרעה כאמור. 

 

כתובת IP

אתר זה עושה שימוש בכתובת פרוטוקול אינטרנט (Internet Protocol (IP)) . כתובת IP  היא מספר שהוקצה לכם על ידי ספק האינטרנט על מנת שתוכלו לגלוש באינטרנט. באופן כללי, כתובת IP  משתנה בכל פעם שאתם מתחברים לאינטרנט (זוהי כתובת "דינמית"). ואולם, שימו לב שאם יש לכם חיבור בפס רחב, תלוי בנסיבות האישיות שלכם, ייתכן שכתובת ה- IP שלכם שאותה אנו אוספים או אפילו הקוקי בו אנו עושים שימוש, עשויה להכיל מידע שעשוי להחשב ניתן לזיהוי. דבר זה נובע מכך שבחיבורי פס רחב מסוימים, כתובת ה- IP שלכם אינה משתנה (כלומר "סטטית") ויכול שתקושר למחשב האישי שלכם. כתובות IP משמשות כחלק ממידע רישומי שרת האינטרנט כאמור לעיל. 

שימושים וגילויים

אנו נעשה שימוש במידע שלכם על מנת: (i) להגיב לבקשות שהנכם מבקשים מאיתנו; (ii) להבין טוב יותר את הצרכים שלכם ואת האופן שבו אנו יכולים לשפר את האתרים, המוצרים והשירותים שלנו; (iii) לזהות ולאמת את הגישה שלכם לחלקי האתר אליו הנכם מורשים לגשת; (iv) ליצור עמכם קשר ו/או לספק לכם מידע בריאות כללי (בדומה למידע על מצבי בריאות מסוימים) כמו גם מידע על המוצרים והשירותים שלנו. כמו כן, אנו עשויים להגדיל או למזג את המידע שלכם עם נתונים שהתקבלו מצדדי ג' לאותן מטרות. 

אנו רשאים לחלוק את המידע שלך עם סוכנים, קבלני משנה או שותפים של לילי בקשר לשירותים שאותם יחידים או גופים מבצעים עבור לילי או איתה. סוכנים, קבלני משנה או שותפים כאמור מוגבלים מלעשות שימוש בנתונים אלה בכל צורה שהיא מלבד מתן שירותים ללילי, או שירותים לצורך שיתוף פעולה שבו הם פועלים יחד עם לילי (למשל, חלק מן המוצרים שלנו מפותחים ומשווקים באמצעות הסכמים משותפים עם חברות אחרות). למשל, אנו עשויים לספק את המידע שלכם לסוכנים, קבלני משנה או שותפים לצורך אחסון מאגרי המידע שלנו, לצורך שירותי עיבוד נתונים או כך שהם יוכלו לשלוח אליכם בדוא"ל את המידע אותו ביקשתם. לילי דורשת שקבלני משנה כאמור יספקו ערבויות חוזיות על מנת לשמור על התחייבויות אבטחה ופרטיות לפחות באותה מידת ההקפדה כפי שנקבע במדיניות הפרטיות והקוקיז הזאת. ראו גם את סעיף "קוקיז ניתוח שימוש באתר" לעיל. 

לילי שומרת לעצמה את הזכות לחלוק את המידע שלכם על מנת (i) להשיב לבקשות מידע מורשות כדין של רשויות ממשל או מקום בו הדבר נדרש על פי דין; (ii) לאכוף, להחיל או לחקור הפרות של מדיניות פרטיות וקוקיז זו או של תנאי השימוש; או (iii) לגלות, למנוע או להתייחס בדרך אחרת למרמה או לענייני אבטחה. 

כמו כן, אנו עשויים לספק את המידע שלכם לצד שלישי בקשר למכירה, המחאה או העברה אחרת של עסקים באתר זה אליו מתייחס המידע , ובמקרה כזה נדרוש מכל קונה כאמור להסכים להתייחס למידע שלך בהתאם למדיניות פרטיות וקוקיז זו. צדדי ג' כלשהם שעמם אנו חולקים נתונים (מלבד משרדי ממשלה אליהם הגילוי מחויב על פי דין) יהיו מחויבים ברמה החוזית לספק רמה של הגנת פרטיות שתהיה לפחות באותה רמת אבטחה כאמור במדיניות פרטיות וקוקיז זו. 

החלטות.
גישה ותיקון

אנו נותנים לכם יכולת לערוך את המידע המופיע במידע חשבון המשתמש שלכם אותו סיפקתם לנו במהלך הרישום תוך שימוש באזור הקונפיגורציה של הדף האישי שלכם. תוכלו לבקש מחיקה של חשבון המשתמש שלכם באמצעות יצירת קשר עם מנהל האתר שלנו. תוכן או נתונים אחרים אשר ייתכן שסיפקת לנו ושאינו כלול בחשבון המשתמש שלך, כגון פוסטים העשויים להופיע בפורומים שלנו, עשויים להמשיך להישאר באתר שלנו לפי שיקול דעתנו, אפילו למרות שחשבון המשתמש שלכם נמחק. 

בחירה שלא לקבל שירותים

על מנת שתוסרו מרשימת הקשר שלנו, אנא כתבו ללילי בכתובת הבאה:  il_privacy@lists.lilly.com.שימו לב, שייתכן ותמשיכו לקבל חומרים בזמן שאנו מעדכנים את רשימותינו. 

אבטחה
אזורים באתר זה האוספים את המידע שלכם עושים שימוש בסטנדרט הצפנה הנהוג בענף (standard secure socket layer encryption (SSL; ואולם, על מנת ליהנות מהיתרונות של הצפנה זו, הדפדפן שלכם צריך לתמוך הגנה זו (הנמצאת בכל גרסאות Internet Explorer  מאז גרסה 3.0 וכל יתר הדפדפנים הנפוצים). לילי עושה שימוש בצדדי ג' ובמרכזי אחסון איזוריים משל עצמה (ר' סעיף בדבר "העברות בינלאומיות") הנוקטים באמצעי אבטחה המספקים הגנה סטנדרטית בענף של המידע שלכם. אתרים איזוריים אלה מציבים את המידע שלכם במסדי נתונים המוגנים על ידי חומות אש ותוכנות לגילוי חדירה. ואולם, שום שיטת שידור באינטרנט או שיטת אחסון אלקטרוני אינם בטוחים ב-  100%. לפיכך, איננו יכולים להבטיח את הסודיות המוחלטת של הנתונים. אם יש לכם שאלות כלשהן לגבי האבטחה, תוכלו ליצור עמנו קשר בכתובת:
il_privacy@lists.lilly.com . הנכם נושאים לבדכם באחריות לשמירת האבטחה של ההתקן שלכם מפני גישה בלתי מורשית. 

העברות בינלאומיות

ייתכן שהמידע שלכם יועבר באופן בינלאומי בין הגופים הקשורים ללילי ברחבי העולם, שותפיה העסקיים והסוכנים, כפי שנקבע בפרק "שימוש וגילוי" במדיניות פרטיות וקוקיז זו. נוסף על כך, כל האתרים של לילי מאוחסנים על ידי לילי או צדדי ג', במרכזי אחסון איזוריים. פירושו של דבר הוא שהמידע שלכם אותו הנכם מספקים, כמו גם מידע אחר כאמור בפרק "מידע אישי שנאסף ומעובד", מועבר באופן אוטומטי לאחסון כאמור לצורך עיבודו. 

מידע חשוב אחר

קטינים

 

עליכם להיות מודעים לכך שהאתר שלנו אינו מיועד ואינו מתוכנן למשוך אנשים מתחת לגיל 18. איננו אוספים מידע הניתן לזיהוי אישי משום אדם שאנו יודעים כי הנו מתחת לגיל 18. 

מידע רגיש

אתר זה אוסף ומעבד רק מידע אישי המגלה מקור גזעי או עדתי, דעות פוליטיות, אמונות דתיות או פילוסופיות, חברות בארגוני עובדים, ועיבוד הנתונים המתייחסים לבריאות, חיי מין או הרשעות פליליות בהסכמתך המפורשת הנתונה לבחירתך, ורק במידה הדרושה לצורך פעילות האתר או השירות המוצע באמצעות האתר. 

קישורים לאתרים אחרים

כעניין של נוחות לגולשים שלנו, אתר זה כולל כעת קישורים למספר אתרים שלדעתנו עשויים לכלול מידע שימושי. סוגי המדיניות וההליכים שתוארו בזה אינם חלים על אתרים אלה. אנו מציעים ליצור קשר במישרין עם אתרים אלה לגבי מידע אודות מדיניות הפרטיות, האבטחה, איסוף הנתונים ומדיניות ההפצה שלהם. לילי לא תשא באחריות לשום פעולות או תכנים של אתרי צד שלישי כאמור. 

שינויים במדיניות הפרטיות והקוקיז של אתר זה

אנו רשאים לעדכן מדיניות פרטיות וקוקיז של אתר זה מעת לעת. כאשר אנו מעדכנים אותה, לנוחותכם, אנו נפרסם בעמוד זה את הנוסח המעודכן. נתן הודעה מוקדמת בת 10 ימים לפני מועד כניסתה לתוקף של המדיניות החדשה. 

עדכון אחרון: מרץ 2015 

מידע ליצירת קשר

אם יש לכם שאלות כלשהן בנוגע למדיניות פרטיות וקוקיז זו או לגבי האתר שלנו, אנא הרגישו בנוח ליצור עמנו קשר:

אלי לילי ישראל בע"מ

השיזף 4 רעננה

ת.ד. 4246

4366411

למעלה
MTM5OTIy,MTM5OTc3,MTM5MDE0,MTM5OTUz,MTM5NjAx,MTM5NjMy,MTM5Mzk3,MTM5NDQx,MTM5NDQx,MTM5Njk0,MTM5NzQ4,MTM5NjQ5,MTM5ODky,MTM5NDEw,MTM5OTQ2,MTM5NDY1,MTM5OTkx,MTM5MDA0,MTM5MDEx,IDEzOTY0OQ==
MjAxOA==
MTM5OTIy-,MTM5OTc3-,MTM5MDE0-,MTM5OTUz-,MTM5NjAx-,MTM5NjMy-,MTM5Mzk3-L2hlL3Byb2R1Y3QvcGF0aWVudC90cnVsaWNpdHkvaW5kZXguYXNweA==,MDY3Njc2-,MTM5NzE3-,MTM5OTE1-,MTM5MDIx-,MTM5Njg3-,MTM5NzMx-,MTM5Nzg2-,MTM5NDQx-L2hlL3Byb2R1Y3QvcGF0aWVudC90cnVsaWNpdHkvaW5kZXguYXNweA==,MTM5NjQ5-L2hlL3Byb2R1Y3QvcGF0aWVudC9odW1hbG9nLWt3aWtwZW4tMjAwL2luZGV4LmFzcHg=,MTM5ODky-L2hlL3Byb2R1Y3QvcGF0aWVudC9zdHJhdHRlcmEvaW5kZXguYXNweA==,MTM5NDEw-L2hlL3Byb2R1Y3QvcGF0aWVudC9zdHJhdHRlcmEvaW5kZXguYXNweA==,MTM5OTQ2-L2hlL3Byb2R1Y3QvcGF0aWVudC9zdHJhdHRlcmEvaW5kZXguYXNweA==,MTM5NDY1-L2hlL3Byb2R1Y3QvcGF0aWVudC9zdHJhdHRlcmEvaW5kZXguYXNweA==,MTM5OTkx-L2hlL3Byb2R1Y3QvcGF0aWVudC9zdHJhdHRlcmEvaW5kZXguYXNweA==,MTM5MDA0-L2hlL3Byb2R1Y3QvcGF0aWVudC9zdHJhdHRlcmEvaW5kZXguYXNweA==,MTM5MDEx-L2hlL3Byb2R1Y3QvcGF0aWVudC9zdHJhdHRlcmEvaW5kZXguYXNweA==,MTM5Njk0-L2hlL3Byb2R1Y3QvcGF0aWVudC9iYXNhZ2xhci9pbmRleC5hc3B4,MTM5NzQ4-L2hlL3Byb2R1Y3QvcGF0aWVudC9iYXNhZ2xhci9pbmRleC5hc3B4,MTM5NjQ5-L2hlL3Byb2R1Y3QvcGF0aWVudC9odW1hbG9nLWt3aWtwZW4tMjAwL2luZGV4LmFzcHg=